DA/UAApply for grantsContact usUkrainian-Danish Youth House
Шкільні вибори у Данії: навіщо, як і чи потрібні вони в Україні?

Шкільні вибори у Данії: навіщо, як і чи потрібні вони в Україні?

Долучайся до дискусії про громадську залученість молоді!

When

25-11-2021 12:00 - 13:00

Хочеш дізнатись про те, як у Данії підвищують громадянську участь молоді? Тобі цікаво почути про закордонний досвід залучення школярів до виборчого процесу?

Долучайся до онлайн-трансляції дискусії «Шкільні вибори у Данії: навіщо, як і чи потрібні вони в Україні?» та дізнайся про те, як у данських школах проводять свої «парламентські вибори» і чим цей досвід може бути цікавий українцям.

На цьому заході ми розкажемо про концепцію данських шкільних виборів (не плутати з виборами до шкільного самоврядування!), поговоримо про можливості і виклики впровадження такої системи в Україні та поділимося різними поглядами на неї.

До дискусії долучаться члени і членкині Українсько-данської міжполітичної мережі (створеної за ініціативи Данської молодіжної ради), представники і представниці МОН та інших установ і організацій, що працюють у сфері освіти.

Юлі Арнфред Боєсен, директорка Українсько-данського молодіжного дому, також розкаже про можливості від Молодіжного дому та про наші плани щодо співпраці з Міжполітичною мережею.

Якщо маєш питання, на які тобі б хотілося почути відповіді — пиши нам на сторінку.

Коли: 25 листопада, 12:00 – 13:00

Де: онлайн-трансляція на нашій Фейсбук сторнці

Мова заходу: українська

Ця дискусія організовується Українсько-данським молодіжним домом та Українсько-данською міжполітичною мережею.