DA/UAApply for grantsContact usUkrainian-Danish Youth House
Skál | Безкоштовний кінопоказ!

Skál | Безкоштовний кінопоказ!

Поговоримо про сучасне данське кіно?

When

07-07-2022 18:40 - 21:00

Registration link

https://forms.office.com/r/pfuHnY2yxg

Українсько-данський молодіжний дім разом з Kino42 запрошують на безкоштовний показ та обговорення данського документального фільму Skál (2021) — кінострічки про дорослішання, віру та пошук свого шляху на Фарерських островах.

Фільм молодих данських режисерок Сесілі Дебелл (Cecilie Debell) і Марія Торгард (Maria Tórgarð) розповідає про життя молоді на острівній частині Данії і досліджує питання близькі й молоді з України: про пошук внутрішньої свободи, переосмислення світогляду і пошуки себе. Після перегляду ми коротко розповімо про контекст фільму та разом поділимося думками і враженнями.

21-річна дівчина на ім’я Данія виросла у християнській спільноті на Фарерських островах. Вона переїжджає до міста Торшавн і починає зустрічатися з Тригві — місцевим хіп-хоп виконавцем, більш відомим за псевдонімом Silver Kid. Тригві з нерелігійної родини, а ще він пише вірші і тексти пісень про темний бік суспільства. Данія співає у християнській музичній групі, але вона зачарована сміливістю та брутально чесною творчістю Тригві. Вона намагається зрозуміти свої почуття та знайти місце у світі, тому також починає писати дуже особисті вірші. Її творчість переростає у збірку поезії “Skál” (“Будьмо”) про подвійне життя молоді у консервативному християнському світі. Це світ, від якого вона не хоче відмовлятися, проте хоче його змінити. Чи є межа між тим, щоб бути молодим і бути християнином? Чи пити і танцювати — гріх? Чи вважається гріхом мати дошлюбні стосунки? Чи гріх зустрічатися не з християнином? І як довго можна жити поміж двома світами?

Кінопоказ безкоштовний, але кількість місць обмежена, тож просимо обов’язково зареєструватися тут. Ми сконтактуємо з усіма зареєстрованими для підтвердження участі.


Коли: 7 липня, четвер, 18:40

Де: Кino42, Київ, вул. Костянтинівська, 11Б

Мова показу: данська з англійськими субтитрами

 

Переглянути трейлер фільму можна тут. Кінопоказ здійснюється за підтримки Данського кіноінституту.

*У разі загострення безпекової ситуації в Києві ми перенесемо цю подію. Про це ми завчасно повідомимо усім зареєстрованим.